click_3
Wszystkich zainteresowanych pracą w działach produkcyjnych naszej firmy prosimy o wysyłanie CV na adres
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Dział utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Człekówka, województwo mazowieckie, powiat otwocki

Oferujemy :

  • 8-godzinny czas pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w jednej lokalizacji,
  • pracę w zakładzie posiadającym nowoczesny park maszynowy,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo – pożyczkowej.

Oczekujemy :

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktycznej wiedzy z zakresu elektryki i automatyki maszyn,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (rysunki i schematy),
  • umiejętności konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych
  • odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid),

Opis stanowiska :

  • praca w dziale technicznym, utrzymanie ruchu,
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń wszystkich linii produkcyjnych w zakresie automatyki,
  • branie czynnego udziału w nowych uruchomieniach,
  • dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane, prosimy o wysyłanie CV na adres praca@oskroba.pl z dopiskiem warsztat w temacie, bądź o kontakt telefoniczny  (25) 756 29 05.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).

zwiń

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji pieczywa.
  • Nie jest wymagane wykształcenie ani doświadczenie w zawodzie.

Wymagania:

  • Sumienność, uczciwość.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowę o pracę.
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Bogaty pakiet socjalny np. bony świąteczne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane, prosimy o wysyłanie CV na adres praca@oskroba.pl bądź o kontakt telefoniczny  (25) 756 29 05.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

zwiń