Nowość
Zapraszamy do sklepów firmowych
1/8
Gryczany i Jaglany
Pieczywo pszenno-żytnie produkowane na naturalnym zakwasie z dodatkiem: kaszy gryczanej i czarnego sezamu oraz kaszy jaglanej i płatków owsianych. Nowości dostępne w naszych sklepach firmowych.
2/8
Nowe Smaki
W naszej nowej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oryginalne nowości – tort jogurtowo-owocowy i tort Chrupek oraz klasyczne torty śmietankowe, węgierskie i bezowe. Wszystkie powstają z naturalnych składników, które nadają im niepowtarzalny smak. Nad ich jakością czuwają Mistrzowie Cukiernictwa.
3/8
Chleb wiejski z pieca
Jest to pieczywo pszenno-żytnie wyprodukowane zgodnie z tradycyjną technologią. Umączona, popękana skórka czyni pieczywo smakowitym i nadaje mu rustykalny wygląd. Gorący Chleb Wiejski dostępny jest w naszych sklepach firmowych.
4/8
Tosty
Nasze chleby tostowe to produkt w 100% naturalny. Produkowane na bazie zakwasu, bez użycia substancji konserwujących i polepszaczy. Pakowane innowacyjną metodą, w pomieszczeniu o niezwykle wysokiej czystości atmosfery (tzw. Clean Room), dzięki czemu przez długi czas utrzymują świeżość.
5/8
6/8
7/8
Babka Cytrynowa
Ciasto biszkoptowo-tłuszczowe o smaku cytrynowym. Produkowane bez dodatku konserwantów, polepszaczy i tłuszczów utwardzonych. Polecamy również babkę waniliową i marmurkową.
8/8
ZIARNA I PLEWY
Odsiej mity, poznaj fakty dotyczące pieczywa
OSKROBA
Poznaj naszą firmę od kuchni. Dowiedz się kim jesteśmy.
ZRÓB TO SAM
Dowiedz się jak upiec chleb w domu.
Znajdź
sklep firmowy